Default!! mBaner.pl - najczęściej zadawane pytania
1. Dlaczego nie mogę się zalogować?

Sprawdz czy wpisałeś poprawne dane. Jeśli tak, upewnij się, że masz włączoną obslugę cookie w przeglądarce. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, sprawdz czy aktywowałeś swoje konto w systemie. Jeśli nadal nie możesz się zalogować poinformuj nas o tym.

2. Jak aktywować konto?

Konto aktywuje się poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany w mailu zaraz po rejestracji.

3. Po jakim czasie przyjdzie do mnie mail z linkiem aktywującym konto?

Zwykle nie trwa to dłużej niż 15 min. ale w skrajnych przypadkach może to potrwać nawet 24 godziny.

4. Po rejestracji nie otrzymałem od was żadnego maila co robić? <

Skontaktuj się z nami, wyślemy jeszcze jeden mail z linkiem aktywacyjnym.

5. Co to znaczy że ratio systemu wynosi 1:1

Oznacza to, że za każde jedno wyświetlenie banera na twojej stronie, twój baner wyświetli raz się na innej.

6. Mój baner się nie wyświetla co robić?

Zapewne podałeś złą ścieżkę do banera, sprawdz poprawność ścieżki. Jeśli jest poprawna a baner nadal się nie wyświetla, sprawdz czy na Twoim serwerze nie ma zakazu hotlinkowania, jeśli takowy istnieje wrzuć baner na inny serwer.

7. Ile mogę dodać swoich banerów?

Maksymalnie 10.

8. Ile trwa aktywacja banera?

Zwykle nie trwa to dłużej niż 48h, jednak w przypadku dużej ilości banerów do autoryzacji może potrwać to dłużej.

9. Dleczego usunęliście mój baner?

Zapewne nie spełniał on warunków regulaminu systemu (gównie pkt. 9). Przyczyną może być również to iż baner się nie wyświetla(podana zła ścieżka do banera, podwojone http w ścieżce, brak możliwości kliknięcia w baner flash itp.);

10. Co to jest wygryzanko?

Wygryzanko jest formą darmowej reklamy, którą możesz zaoferować odwiedzającym Twoją stronę. Przykład wygryzanka znajduje się na stronie gównej systemu.

11. Po co wprowadziliście status VIP?

Status VIP został wprowadzony z myślą o użytkownikach którzy mają sporą odwiedzalność swoich stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może promować swoje strony w równym tempie, a wyświetlenia wystarczą na dłużej. Użytkownikom, którzy częściej wyświetlają banery na swoich stronach zapewnimy w ten sposób częstsze wyświetlanie ich banerów w innych serwisach, zaś osobom posiadającym strony z mniejszą oglądalnością zapewnimy to iż wyświetlenia nie "uciekną" w ciągu kilku dni.

12. Jak zdobyć konto VIP?

Konto możesz zdobyć gromadząc punkty na specjalnie przygotowanym koncie. Punkty jest to oddzielny licznik odsłon generowanych przez Twoją stronę na której umieszczony jest kod systemu. Jedna odsona to 1 punkt do Twojego konta. Za zgromadzenie 40 000 punktów automatycznie dostajesz/przedłużasz rangę VIPa. Aktualny stan punktów znajduje się pod informacją do kiedy ważny jest/był status VIPa.

12. Po zalogowaniu się na konto znalazłem informacje, że dostałem ostrzeżenie?

Nie chcemy blokować od razu konta po jednokrotnym złamaniu regulaminu, co umożliwia nam system ostrzeżeń. Po otrzymaniu takowego punktu karnego w profilu wyświetla się informacja o tym fakcie wraz z datą oraz powodem otrzymania ostrzeżenia. Otrzymanie 3 ostrzeżeń jest równoznaczne z blokadą konta.

13. Mam do was jakieś pytanie, na które nie uzyskałem tutaj odpowiedzi..gdzie sie z nim zwrócić..

W panelu administracyjnym jest możliwośc skontaktowania się z nami. Kliknij tam na "Skontaktuj sie z nami" i zapytaj nas o to.